| Wr3nch a întrebat:

Hey. Oare pentru zboruri interne e nevoie de test pentru Covid? Puterea Google nu a fost de folos si nu as suna la callcenter pentru atata.

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Puterea lui google este surclasata de puterea agentiei de transport. Suna acolo si intreaba! Tarom, wizair etc...

| blackann a răspuns:

"Nu as suna pentru atat" - zici ca suni sa intrebi daca au masline cu ovaz in meniul din avion. De asta depindea calatoria ta, wtf. Lenea romanului e mai presus de orice. Si mentalitatea, nu mai zic...

| CIaudiu a răspuns:

Tocmai de-asta n-ai gasit, pentru ca nu iti trebuie.