| suzuharuhi a întrebat:

Hey TPU...Pot sa merg cu reducere de bilet (pentru elevi) daca carnetul nu e stampilat pe 2014-2015? Inca nu s-au facut stampilarile...

Răspuns Câştigător
| rozuleculoareamea a răspuns:

Si eu am mers fara stampila si am primit reducere big grin Depinde peste ce oameni dai big grin

1 răspuns:
| lovemeoana a răspuns:

Eu am mers cu stampila si am primit reducere, apoi am mers fara stampila si tot am primit reducere iar a treia oara am platit bilet intreg ca a fost doamna de la ghiseu ciufuta laughing)