| 0IoAnA0 a întrebat:

Hey TPU!happy Stie cineva cum e la Neptun? Ma refer si la apa(cam cat de adanca e) dar si la statiune. Dau >funda:.

Răspuns Câştigător
| LikeAnAnime a răspuns:

Eu am fost la Neptun intr-o primavara de paste...a fost urata vremea si nu era nimeni in statiune happy dar a fost odihnitor m-am amuzat f f f tare. statiunea e relativ mica si daca esti inventiv gasesti ce sa faci; e super cand esti cu prietenii.si este si destul de racoare pentru ca e multa vegetatie; si plaja e ok nu e aglomerat(nu stiu intotdeauna)si gasesti si umbrele si cheslonguri de inchiriat; preturile destul de mari pe plaja si mai acceptabile la supermarket(pentru mancare) cam atat. Vacanta placuta!

| LikeAnAnime a răspuns (pentru LikeAnAnime):

Hey multumesc primul meu raspuns premiat YaY!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca sulina