| MusicisMusic a întrebat:

Hi! Stiu ca e mult prea devreme insa deja ne gandim la vacanta de Craciun pentru ca tatal meu sa isi elibereze agenda. Vreau si eu niste idei.Nu spuneti Romania pentru ca acolo am fost de multe ori de Craciun. Vreau ceva departe de California si sa aiba peisaje uimitoare la rasarit si apus.Suntem 5 persoane(2 adulti si 3 copii de 5 ani, sunt gemeni si de 13 ani). Banii nu conteaza. Fundita celui cu ideea cea mai buna...

12 răspunsuri:
| Chocapic007 a răspuns:

Auzi.imi dai si mie id tau?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in suedia e frumos. Dar am auzit ca in turcia e mai bine. Sper sa te distrezi.

| Chocapic007 a răspuns:

Auzi.inainte de craciun nu vrei sa imi dai id tau?big grin

| Lora a răspuns:

Eu sunt in Paris ce zici te tenteaza Parisul?

| soniapolienko a răspuns:

Eu va doresc sa va duceti in sasaa acolo e minunat

| anyska a răspuns:

In grecia sau danemarka happy.

| problematic a răspuns:

Ati incercat la stonehenge? sau cetatea de la machu pichu. sunt superbe ambele locatii.

| MusicisMusic explică:

Hi World... din pacate noi vizitam mult si am fost in toate locatiile propuse de voi.Ma gandeam ceva mai special si cald sau foarte multa zapada pentru ca aici unde stau eu nu ninge...Deci ceva locatii exotice?

| MusicisMusic explică:

Theodora. xoxo este Yahoo! ID-ul meu

| Lora a răspuns:

Haway

| Ana_4607 a răspuns:

Antarctica!

Apache
| Apache a răspuns:

Mda... poate tu vrei zapada dar eu as vrea un craciun la monte carlo!