| anonim_4396 a întrebat:

Hi!
Vara asta, ai mei vor sa mergem la Aqua Magic din Mamaia, pe langa saptamana pe care o vom petrece in Eforie Nord. As vrea sa aflu cateva pareri despre Aqua Magic. Am auzit ca e cam aglomeratie, costa cam mult intrarea si ca e obositor sa petreci o zi intreaga acolo. Dar nu am auzit prea multe pareri. As vrea sa imi spuneti ceva avantaje si dezavantaje, fiindca nu sunt sigura daca vreau sa merg. De obicei prefer locurile mai linistite cand merg la mare.
Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| xIoana a răspuns:

E frumos. e aglomerat dar daca ajungi la deschidere ai sanse sa prinzi locuri unde vrei sunt multe topogane... merita sa mergi pentru o zi intreaga nu numai pentru cateva ore... distractie placuta daca mergi

| XenofX a răspuns:

Esti nebun/nebuna(scuze o expresie:*) e cel mai misto acolo am fost aproape in fiecare an anul acesta nu pentru ca am fost la brasov si nu e aglomeratie aproape deloc bine ca atunci cand vrei sa te dai cu colacul in tuburile si topoganele alea trebuie sa stai la coada
dar in rest e totul super tare
iti spun nu vei regreta nimic daca te vei duce acolo
te'am pupat
distractie placuta

| XenofX a răspuns:

Fundita!
big grin

| 12345123451234512345 a răspuns:

Este aglomeratie, dar nu costa foarte mult e frumos acolo si e tare este fain, ca sa afli mai multe intra pe situ-l lor

| Bianca_2521 a răspuns:

La Aqua Magic e suuuper:X
Sigur te vei distra!
Este putin aglomerat, este adevarat, dar este aglomerat deoarece te distrezi pe cinste, eu te sfatuiesc sa te duci pentru ca nu vei regreta nimic, iti vei dori sa mergi si a doua zi. Distractie Placuta, fundita?:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(Hei BORED sper ca citesti asta). Crede-ma merg la Aqua Magic de 3 ani.Nu pot sa te contrazic...este aglomeratie este multisor... dar crede-ma ca totul merita.Acolo poti gasi adrenalina, atunci cand mergi cu viteza pe apa, sunt foarte multe chestii atractive de vazut.Chiar merita sa mergi :X:Xwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

(Hei BORED sper ca citesti asta). Crede-ma merg la Aqua Magic de 3 ani.Nu pot sa te contrazic...este aglomeratie este multisor... dar crede-ma ca totul merita.Acolo poti gasi adrenalina, atunci cand mergi cu viteza pe apa, sunt foarte multe chestii atractive de vazut.Chiar merita sa mergi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca aici gasesti cel mai bun raspuns;) http://blog.icartours.com/reducere-15-la-intrarea-in-parcul-aqua-magic/

| Cristinapewdiefan a răspuns:

MERGI PE RISCUL TAU!
Am fost vara trecuta pentru prima data si mi-a placut....pana cand m am accidentat la o cursa cu colac dublu. Pur si simplu colacul in care eram s a rasturnat. Fata cu care m am dat s a lovit un pic la cap....nimic grav totusi...dar eu mi am dizlocat complet umarul.....salvamarii mi au spus ca nu e nimic grav, nestiind nici eu ce aveam exact si mi au spus ca doar putina gheata ajuta. Dar durerea numai trecea deci m am dus la spital unde mi au spus ca trebuie operat. Mi au mai spus ca vin copii de la parcul acvatic pe banda rulanta la ei. In fiecare zi e un accident. DAR VOR SA ASCUNDA ASTA DE TURISTI.
Un salvamar mai de treaba ( ceea ce nu prea gasesti acolo) a zis ca topoganul unde m am accidentat nu e foarte bine conceput si ca la el se intampla cele mai multe accindente? ....au avut loc si multe procese dar niciunul n a fost dus la bun sfarsit.....nici macar un panou de avertizare nu e pus. Asta m a facut sa mi pierd jumatate de vacanta stand doar in ghips.
Nimanui nu I place sa auda asa povesti. Stiu. Vreau doar sa se afle adevarul pentru ca nu vreau sa mai pateasca altii ce am patit eu. Daca aveti noroc veti scapa.