| PinkY a întrebat:

Imi poate spune cineva daca in gara din Timisoara Nord este ghiseu din acela unde poti sa iti lasi bagajele?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este (cel putin era). Mi-am lasat eu o data bagajul acolo. Nu-mi mai aduc aminte pretul, dar n-a fost foarte mare. Cand ajungi la gara, intreaba la Informatii! Acolo ei iti vor explica totul mai exact. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@PinkY, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal scumpo.este, stiu ca doar de curand am fost la scoala pentru ezamene si eu l-am intrebat be om de ot sa-mi las aici pentru o ora si m-a lasat, deci du-te sigura si lasale.

| raluca_6947 a răspuns:

Salut! Da este un loc special pentru asta.Platesti in functie de cat timp lasi bagajul acolo. Fundita?