| lifeistough a întrebat:

Pentru cei din Timisoara: cum ajung de la Gara de Nord pe Bd. Liviu Rebreanu in afara de taxi?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

E putin complicat, sunt multe variante,:1 de la gara mergi cu tramvaiul 1 pana la posta mare, apoi iei firobuzul 15 si mergi 3 statii apoi coborii si iei tramvaiul 9, sau mai exista a 2 varianta :mergi de la gara cu tramvaiul 1 o statie, si de acolo mergi pe jos, pe bulevardul brancoveanu(bazarele) dar este o distanta mare si la capatul bulevardului este intersesctia cu statia de tramvai 9, si tot pe acolo se afla (1, 2 statii, )si bulevardul liviu rebreanu, cred ca cel mai bine este cu taxii, cu 10 roni ai rezolvat deoarece sunt comvinsa ca va alege traseul 2, si imd sunt pe bulevard

1 răspuns:
| octavianpas a răspuns:

Intri pe Google. scoti harta Timisoarei vezi distanta si poate mergi pe jos.