| Dyuu a întrebat:

In ce statiune de la Marea Neagra imi recomandati sa merg in aceasta vacanta?happy

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Mamaia este foarte aglomerata si cam de fite, Neptunul este super, insa cam scump si el, dar as recomanda si Saturn care acum arata foarte bine si nici nu este foarte scump. Daca iti place distractia, Costinesti. Mie imi place foarte mult la Mangalia, acolo merg aproape in fiecare an, macar o saptamana. Orasul este super si chiar ieftin! De acolo poti sa mergi sa vezi toate statiunile!

| Adredemesconf a răspuns:

Categoric Navodari! Apa curata nisip la fel si preturi mici(in supermarketuri).
Te pup :*

| Petronela a răspuns:

Costinesti sau eforie nord

| Bianca_2521 a răspuns:

Eu am fost 2 ani la rand in statiunea Saturn, a fost super, nu regreti nimic, dupa parerea mea! Fundita?:-)

| Kira9747 a răspuns:

Costinesti sau Neptun, sunt super ambele statiuni
in Mamaia nu iti recomant deoarece este foarte aglomerat si nu cred ca vrei sa mergi si cand ajungi pe plaja sa nu ai unde sa stai
parerea mea... Funda?

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Pai...depinde...eu merg in costinesti dar si in eforie nord este frumosbig grin:0

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Eu in fiecare an merg in costinesti si e foarte frumos...
Deja cunosc zona ca-n palmalaughing.

| marina2998_3265 a răspuns:

La mamaia!