| Aurelia_6050 a întrebat:

In ce statiuni de pe litoral ati mers pana acum? Care v-a placut cel mai mult si care vi se pare cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cel mai mult imi place in Vama Veche.Aici n-ai sa gasesti picior de rrom sau manele si te simti mult mai liber.Nici nu trebuie sa vii cu o caruta de bani dupa tine.Sunt din Constanta si sunt satula de statiuni gen" Mamaia"plina de cocalari si fitosi.Si nu prea ai ce sa vezi. Zeflemisti care se uita lung la tine daca intinzi cearseaful pe plaja si nu stai in sezlong. O alta statiune care imi place este Costinesti. Uneori mai merg si in Eforie Nord, Saturn, Venus, NEptun.Sunt multe. Dar eu prefer mai putina agitatie.

18 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Le-am vazut pe toate. Imi place la Mangalia unde merg in fiecare vara, dar frumoase mi se par si Mamaia si Neptun.

| Bacemi a răspuns:

Am fost peste tot in afara de Vama Veche. La Eforie Nod mi s-a parut fain de tot. Ar fi fost fain si la Mamaia daca nu era plin de alge si meduze tongue

| Arthur a răspuns:

În ţară Costineşti sau Vama Veche în Italia în partea de nord : Rimini.

| Floreenofficial a răspuns:

Mangalia! Un oras mic ce-i drept, dar curat si foarte frumos cu oameni civilizati!:X

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ati vazut plaja din Sulina? Nu vreau sa fac reclama pentru ca-mi place asa libera cum e, dar totusi...

| shadovv a răspuns:

Venus e destul de belea dar totusi parca e mai misto in Mangalia big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ana a răspuns:

In Mamaia am fost de fiecare data, e foarte frumoasa statiunea, eu in alta parte nu ma duc decat in Mamaia, sau la tataia big grin

| MoNsTeR a răspuns:

Neptun jupiter navodari mamaia(in mamaia am fost doar prin trecere). neptun/olimp :X cea mai tare statiune.in olimp este pentru mine clar CEA MAI BUNA PLAJA SI CEA MAI BUNA APA.mamaia poate vi se pare tare datorita vietii de noapte. dar mie cea mai buna statiune mi se pare neptun/olimp pentru ca in mamaia cand am fost. apa plina de alge si mizerii plaja plina de scoici.VARZA.nu prea mi-a placut+ preturi super scumpe fata de neptun.si in navodari mi-a placut dar mai mult pentru a merge cu scoala in tabara sau ceva.in jupiter ii amenajata fain plaja palmieri si tot felul de lemnaraie colorate banci ghivece si nu stiu ce dar in apa.plin de bolovani

| viatadecacatt a răspuns:

Am fost aproape in toate statiunile. Cel mai mult imi place Mamaia desigur:XDupa aceea ar urma Eforie Nord si acolo e frumos

| Betty18 a răspuns:

Am fost in eforie nord si mi s-a parut foarte frumos. pot merge si tineri si familisti. o statiune frumoasa pentru tineri este costinesti.am si acolo si este super tare:Xin mangalia, saturn am fost cu familia:Xo alta statiune in care te poti distra este mamaia dar iti trebuie bani multi.

succes

| gabriela a răspuns:

Costinesti - lumea tineretului! Planetele - Neptun, Saturn - varsta 35-45... Eforie Nord, Eforie Sud - varsta 45- 60! laughing Elegant, scump, placut - orice varsta Mamaia!

| gloria a răspuns:

Sincer cam nici una nu imi placesad am fost in multe locuri(in afara tarii) unde plajele erau mereu curate, oamenii educati, mancarea si bautura mai ieftine decat la noi...concluzia m-am simtit extraordinar pe bani mai putini decat la noi unde de fiecare data cand am fost(in mamaia mergeam cel mai des) imi faceam nervi!

| kitty_9527 a răspuns:

Am fost in Eforie-Nord, Eforie-Sud, Constanta, Vama veche, Jupiter... dar trecand la subiect parca din an in an distractia se muta de la un litoral la altul. Ti-as spune sa mergi in Constanta, mai ales ca acolo este si satul de vacanta, mereu e o mare nebunie acolo, dar il iubesc love struck

| 4you a răspuns:

Costinesti(numai tineret; P) de pe litoralu romanesc

| louis3 a răspuns:

Distractie maxima in Vama Veche, insa daca preferi ceva cu adevarat frumos, du-te in Bulgaria la Nisipurile de aurhappy

| oanamaria a răspuns:

Nu te du in Vama Veche.eu m-am speriat cand am vazut peste tot nudisti si numai terase nespalate cu rockeri la fel.am vazut pentru prima oara drogati pe-acolo, unei prietene i s-a furat mai multe lucruri de valoare pe plaja.eu am stat la 2 mai, la 4 km departare. faza anspa e ca sunt alge peste tot.am fost si la Constanta,, e f.frumos,dar la 2 mai e mai intim, am fost si in Eforie dar te cam plictisesti ca nu e nimic acolo, nici club, bar etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaia, normal Mamaia! rulz Mamaia laughing
Si eu tot in Mamaia ma duc in fiecare vara