| missdeea28 a întrebat:

In legatura cu intrebarea asta : "Salut! Voi merge anul acesta in tabara la Cabana Nora din Rau Sadului si vreiam sa va intreb merge reteaua de telefonie mobila Orange acolo?

Ms!"

asigurati`ma va rog ca este semnal please funda pentru ca m`am uitat pe harta cu acoperire si nu prea era semnal

2 răspunsuri:
| nona14 a răspuns:

Pai si eu am fost acolo acum vreo 2 ani si nu ai semnal nicaieri perin sat... dar oricum distractie placutahappy... e foarte fain acolo

| adellinas a răspuns:

Nu prea este semnal Orange in Raul Sadului, numai in sat. Eu sunt din Sibiu si mai merg acolo la gratare in weekend-uri pe langa Cabana Nora. happy