| missdeea28 a întrebat:

Voi merge anul acesta in tabara la Cabana Nora din Rau Sadului si vreiam sa va intreb merge reteaua de telefonie mobila Orange acolo?
Ms!

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Localitatea se afla la 32 de km. de Sibiu si nu este nici o problema, Oringe acopera zona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca trimiti sms la 1390 cu textul 2131301 primesti 400 min si 400 sms in retea+80 min internationale...credeam ca e pacaleala dar a mers si acum ma bucur de minutebig grin. Testat suta la suta.