| carinutza373 a întrebat:

Inca o intrebare ce nu are legatura cu categoria, care-s cele mai tari tari (dar ieftine) si calde, dar si cu plaja in care sa te duci in vacanta de vara, sa cautati site-uri si cine zice mai multe primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Pe www.idealtour.ro poti sa iti alegi destinatia, sa vezi preturi, le compari cu alte destinatii... vezi tu.

8 răspunsuri:
| Laura0 a răspuns:

Tie ti-e lene sa cauti? in fond e in interesul tau, pe TPU intrebi doar cand habar n-ai de un lucru sau cand ai cautat si n-ai gasit, nu cand ti-e lene si vreii ca altu' sa-ti faca treaba

| carinutza373 explică (pentru Laura0):

Care tii problema? in plus asta ii parerea da despre mine, si NU IMI PASA!

| C0nstantin a răspuns:

Ai si tu fratele goagal invata sa-l folosesti nu sa primesti tot mura in gura.

| Laura0 a răspuns:

Draga..vezi tu vreo parere? sau ce? te-ai impotmolit? nu mai stii ce sa zici si doar replica asta ai gasit-o printre dunele de nisip din capul tau?

| carinutza373 explică (pentru Laura0):

Ce ai? ce ti-o venit tie din un pic-ul ala de minte din capu tau sa spui asta?

| Laura0 a răspuns:

"pic-ul ala"? incerci cumva sa pari desteapta, incercand sa imi dai replica si sa ma inchizi? afla ca nu-ti reuseste si daca tot vrei sa pari asa inteligenta, termina discutia aici si cauta-ti statiunile pe net, pe TPU n-ai slugi

| epurasu a răspuns:

Grecia--Paralia katerinii statiune frumoasa, la inceput si sfarsit de sezon transport cu autocaru dus intors cazare vila 3*** in jur de 135 euro/persoana- camera este dotata cu(minibucatarie- vesela, resou electric)alimentele sant ieftine sau 10 euro/zi mic dejun si cina.Firma care asigura aceste conditii este din Baia mare--daca doresti mai multe amanunte trimite-mi mesaj si o sa-ti raspund--eu am fost de doua ori si o sa merg si an acest an.

| carinutza373 explică (pentru epurasu):

AWSOME da eu-s din Cluj