| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU * scuzati categoria *! am o intrebare :
Stau in Germania si o sa ma duc in vacanta de vara in Romania! Cine imi spune cand se ia vacanta de vara ( in Germania desigur )
Funda! Promit happy

Răspuns Câştigător
| Ionutflorin98 a răspuns:

Depinde in ce zona stai. :)) Intra aici si uita-te mai bine. http://www.schulferien.org/......_2017.html

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa pricep. Tu stai in Germania, inveti acolo si totusi intrebi pe un site romanesc, niste romani cand se ia vacanta in tara unde TU LOCUIESTI si TU ai cele mai multe informatii?