| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o saptamana plec la Roma. Cam cum ar trebui sa ma  echipez?

5 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Cu haine mai subtiri... acolo e mai cald...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu multe haine, cu telefonul si binenteles cu niste bani care sa te ajute sa cumperi provizii si poate si niste amintiri de acolo.big grin

Distractie placuta si sa mai intri din cand in cand pe TPU.happy

daniela
| daniela a răspuns:

Imbracate si mai ales incaltate cat mai comod. In Roma vei face kilometri intregi pe jos si atunci picioarele isi vor cere drepturile.
Si ia o pelerina usoara de ploaie pe care sa o ai tot timpul in rucsac
iar prognoza va fi:
Joi, 04 iunie
Minim:15°C
Maxim:25°C
Soare, sanse de ploaie Vineri, 05 iunie
Minim:14°C
Maxim:25°C
Soare
Sambata, 06 iunie
Minim:17°C
Maxim:27°C
Soare, putin noros Duminica, 07 iunie
Minim:17°C
Maxim:26°C
Soare, putin noros
Luni, 08 iunie
Minim:14°C
Maxim:24°C
Ploaie Marti, 09 iunie
Minim:14°C
Maxim:26°C
Soare
Miercuri, 10 iunie
Minim:14°C
Maxim:27°C
Soare Joi, 11 iunie
Minim:17°C
Maxim:28°C
Soare, putin noros
Vineri, 12 iunie
Minim:16°C
Maxim:31°C
Soare, putin noros Sambata, 13 iunie
Minim:17°C
Maxim:30°C
Soare
Duminica, 14 iunie
Minim:18°C
Maxim:31°C
Soare Luni, 15 iunie
Minim:17°C
Maxim:31°C
Soare
Marti, 16 iunie
Minim:17°C
Maxim:30°C
Soare Miercuri, 17 iunie
Minim:18°C
Maxim:30°C
Soare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coif fusta si pieptar din zale de otel, lance, sabie si vezi tu ce mai trebuie acolo. Uitasem de un cal bun.Vezi ca vazusem unul pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baaa tu esti numa pe drum. mai stai locului pe acasa. sau faci excursii virtuale pe globul geografic din scoala? asta nu e rau ca mai Inveti ceva geografie. da tara noastra ai vazut-o bine? ia nene si cunoasteti tara ca avem o tara ca In povesti cu frumuseti ce nu au nimic de-a face cu politica si coruptia.vezi muntii, delta, marea, manastirile, siturile arheologice vezi cine esti tu, si de abia dupa aia vezi si de altii.adevarat ca visele se nasc din multimea grijilor.in fond drum bun oriunde vrei.pa-pa.