| Missin`you` a întrebat:

`plec o saptamana l mare si la`munte. ce`ar trebui sa nu`mi lipseasca?sad cum sa ma imbracworried fundita:X

2 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Cand pleci la mare nu ar trebui sa-ti lipseasca : crema cu protectie solara +50 sau 60, crema calmant, sampon, sapun sau gel de dus, prosoape, chestii de prins parul, palariuta sau sapca, costumul de baie, chilotei, pantaloni scurti, o rochita sau doua vaporoase, fuste, pantaloni 3/4, 5 maiouri si 5 tricouri, treningul, o pereche de blugi, o bluza cu maneca lunga subtire, slapii, sandalele, tenesii.
Cand pleci la munte ar trebuii sa nu-ti lipseasca : un ruxacel, trening, o jacheta, o pereche / doua de blugi, tenesii, sandalele, pantaloni 3/4, pantaloni scurti, o sapca. happy

| Moni. a răspuns:

Eu gandesc asa cand plec undeva:Stau o saptamana, hm.pai sa ma gandesc ce sa port in prima zi(la mare), la plaja, si seara(seara sa iti iei ceva, adica nu chiar subtire, pentru ca e cam racoare)si a doua zi ma imbrac cu asta si tot asa. iar la mune faci la fel.seara ceva mai gros decat la mare pentru ca e mult mai friglaughing.
Sa iti iei ceva lejer, si ce iti place tie.Rochii mai merg la mare...si pantaloni scurti.
Succes, sper sa te fi ajutat:X