| Totipentruunu a întrebat:

Sa presupunem ca pr ta va plec la vara in italia pentru o luna si e dispusa sa te ia si pe tine pentru o saptamana dar toate economiile tale in valoare de 6 mil sa se duk pe aceasta klatorie.
Ai fi dispus sa ii dai pentru o saptamana in Roma, cu pers iubita sau ti iai pastra sa stai aici, luandu ti mai stiu eu, altceva?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Normal ca m-as duce la roma!
pana la urma nu sunt 10000 de euro ...sunt 6 milioane!
si mai important stau langa prietena mea la roma! ce poate fii mai frumos? big grin

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu persoana iubită sau fără, eu aş da 600 de RON să văd Roma(problema-i că în general costă mult mai mult!).
E un oraş frumos din ce-am citit despre el şi-n care încă nu am fost.
Aşa că da, aş merge.
Şi-n plus sunt 600 de RON, nu 10000 de euro, vorba lui Apache. Nu e deloc o sumă mare. În fond, oricum 600 de RON îi cheltui în maxim două săptămâni aici pentru traiul zilnic.

| ELLSSA a răspuns:

Prefer persoana iubita, as da toti baii pentru ea:X

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Roma merita vazuta! Important este sa te plimbi mult cand ajungi acolo! Zilnic! Sa nu stai inchisa in casa! Ai multe de vazut!

| ghinionistul112 a răspuns:

Eu as fi mult mai precaut. Deoarece, persoana pe care o iubesti, poate sa te insele in Italia si sa ramai cu buza umflata! Fii chibzuit(a) in asemenea cazuri!

| alexgogo a răspuns:

Ce iubesti mai mult, Roma sau altceva? Alege ce vrei, fara sa iti para rau.

| Ilinca a răspuns:

Depinde. Depinde cat de mult iubesti acea persoana, cat de multa nevoie ai de acei bani, cat de mult poti sta departe de persoana iubita, cat de intelegator esti. In principiu, daca nu as avea nevoie neaparata de acei bani pentru ceva foarte important, as merge cu persoana iubita o saptamana la Roma big grin

| Totipentruunu explică:

Daca stai asa toata viata ar trebui sa fii precaut.
eu as zice doar sa traiesti clipa,sa risti.
chiar daca gandesti ca pierzi,gand ca sunr sanse si sa castigi.
si un moment ca asta,ca o iesire din lumea reala,un refugiu doar tu cu iubita nu e o nimic toata, deci, mai gandeste te.