| Xonia a întrebat:

Lucruri necesare pentru o excursie(la Sibiu). ce sa iau la mine.sa nu ma plictisesc pe drum? Si in rest ce trebuie sa iau? Impresii din Sibiu?batting eyelashes Ms:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

MP3/MP4, mancare si ceva de baut.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salam de sibiu

| NoLoveNoStress a răspuns:

Buna @Xonia. Eu cred ca pentru o excursie (la Sibiu) cum zici tu, ca sa nu te plictisesti, exista multe metode. Pai, iti poti lua : mp3, mp4, telefon cu casti (ca sa asculti muzica), reviste, laptop (daca ai), etc. Ceva ce te distreaza, nu stiu. Ce ti se pare tie ca ar trebui.Eu spre exemplu, mi-as lua telefonul, laptopul, un caiet(de obicei scriu povesti), niste foi(de obicei imi place sa desenez).Si cam atat. Sper ca ti-am fost de folos. Distractie placuta acolo in Sibiu. Sa ne zici si noua cum a fost. :*

| justroro a răspuns:

Hey:*.Pai iti trebuie telefonul cu casti/MP3/MP4,apatatul foto,eventual niste reviste,mancare,apa/suc,daca e de doua zile ceva haine,pijamane, prosop, niste pungi in plus...nu uita banii, incarcatorul pentru telefon(daca excursia e de 2 zile).Cat despre Sibiu, si eu am fost in excursie intr-a 5-a si e un oras superb.Noi ne-am distrat foarte bine si am si vazut locuri frumoase.E un oras cu tot ce-i trebuie:strazi moderne, strazi cu o arhitecrura mai veche, piata din centrul Sibiului e foarte frumoasa si despre Dumbrava Sibiului n-am ce spune.Privelistea e super. Distractie placuta:*

| IiiiiiiiiiRoxyIiiiiiiiii a răspuns:

Asculta muzica si vorbeste foarte mult cu ceilalti din autocar(asa va trece timpul mult mai repede daca te distrezi) poto sa joci carti si sa dormi