| Mariana_8059 a întrebat:

Nu am fost niciodata in Vama, asa ca anul acesta m-am decis sa ma duc singura de 1 mai. As vrea sa va intreb daca prin vama pot gasi un magazin alimentar in caz ca raman fara provizii.sincer n-am chef sa mananc de la terase pentru ca bugetul e limitat.

Răspuns Câştigător
| andi a răspuns:

Cum a fost de 1 mai? ai plecat singura?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Categoric, da.
Vama Veche nu este în pustietate, are destule magazine prin împrejurimi.
Sfat: fă-ți proviziile din timp, să nu ai surprize neplăcute gen: preț mere, alimente expirate, etc.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu siguranta ca vei gasi pe acolo un magazin alimentar happy Distractie placuta happybig grin

| tukhey23 a răspuns:

E prea veche. eu zic sa iti iei multe ''bagaje'' o sa ai nevoie happy. distractie placuta;-)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia citeva lectii de supravietuire.Ex.sa faci economie.Maninca bine azi si miine sa vezi ca maninci dupa aia tocmai poimine. Ce ala cum atuns closca pe burta sa suga puii?

| Mariana_8059 explică:

Am fost, am mancat totusi numai de la fast food happy mi-a placut la nebunie!