| kiske a întrebat:

Nu circul prea des cu trenul. Urmeaza sa ma duc intr-o mini vacanta cu un geamantan destul de mare.

Nu cred ca o sa aiba loc in spatiul deasupra scaunului, asadar cum trebuie procedat? Exista un vagon doar pentru bagaje? Cu cine vorbesc? Si cum sunt sigur ca nu imi ia altcineva bagajul (trebuie sa pui o eticheta ceva? )

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il pui langa tine pe coridor si nu se intampla nimic, daca nimeresti vagon vechi incape daca nu pe coridor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei incap ca sunt destul de spatioase, daca nu e vagon compartimentat ai loc sa il pui.

"Si cum sunt sigur ca nu imi ia altcineva bagajul" esti funny. la ce personaje vezi prin trenuri sa fii multumit ca nu te fura si pe tine din tren

| darrio2007 a răspuns:

Incape in vagon.Langa tine pe pardoseala.Din cate vad nu ai circulat chiar niciodata cu trenul.Si bagajul, daca nu esti atent ti-l ia cu eticheta cu tot.Asa ca pune-l cat mai aproape de tine si stai cu ochii pe el.

| kiske explică:

Daca ajuta cu ceva trenul este la clasa 1 deci ma gandesc la un vagon special pentru bagaje.Nu vreau sa il tin langa mine

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde ce tren iei si la ce ora si pe ce ruta e destul loc la cati mai circula cu trenul