| OneWayToMe a întrebat:

Nu stiu unde sa ma duc in vacanta? MA AJUTATI?

Răspuns Câştigător
| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna Patty
Poi depinde ce vrei de la vacanta asta o sa iti insir cateva locatii superbig grin
Grecia:ii cald au o cultura foarte frumoasa si grecii sunt foarte distractivi
Norvegia/Suedia/Danemarca/Finlanda Tarile nordice sunt foarte intresante oameni sunt prietenosi rata criminalitati si a furturilor este cea mai mica din Europa dar daca mergi in capitale iti trebuie niste bani pentru ca sunt foarte scumpe.
Austria:Linistea ii si daca iti place sa schiezi sau sa te dai cu placa aici ii locul potrivit.
Sper ca ti-am fost de ajutor o zi placuta in continuarebig grin

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumparati un ps3 nu? Merita sa stii

| Adela50 a răspuns:

Turcialove struck

| Psihiatra a răspuns:

Grecia e cea mai frumoasa tara, dupa parerea meawinking Peisajele de acolo nu au egal love struck

| danBM a răspuns:

In Maramures, e super

| MimiPopescu a răspuns:

Alege si tu o destinatie mai iefitna in Romania (e criza). Eu iti recomand Voineasa (Valcea). E o statiune superba si foarte ieftina. Enjoy!

| Lllllllllll a răspuns:

Germania (obiective turistice sunt destule si nu numai ), Ungaria in Gyula la un centru Spa, Grecia ( cumparaturi etc.).

| Sebyzuq a răspuns:

Hawaii, ibitza, palma de maiorca... e super cald acumwinking

| pamPammmPam a răspuns:

Sibiul si imprejurarile.Iti garantez ca merita love struckwinking

| raulrealmadrid a răspuns:

Benidorm :X spania super fain acolo ca in las vegas am fost eu vara trecutawinking

| Cirstina a răspuns:

Germania este foarte fain acolo.

| deeadeutza73 a răspuns:

Tu poti sa mergi la mare