| Irinuk_5348 a întrebat:

O sa petrec o zi in Barcelona, ce ar trebui sa vizitez in acele cateva ore? Ce magazine imi puteti recomanda pentru.shopping?happy
Multumesc,

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca vrei sa vezi ceva super de super nu ai timp de magazine... Mergi pe Rambla si de la capatul dinspre mare unde este coloana lui Cristofor Colum ia un autobuz cu care faci turl Barcelonei. Coboara si viziteaza pe rand Casa Bertlo, sagrada Familia, Parcul Guell si apoi PEoble espaniol. Nu ai sa regreti Gaudi este fantastic si merita sa vezi tot

| yann2503 a răspuns:

Pe rambla ca e tare frumoasa strda asta numai magazine pentru shoping
venind de jos in sus mag cate vrei...sau invers de la piazza espana.