| anonim_4396 a întrebat:

Plec joi in delegatie la Cluj si voi ramane peste weekend. Ceva muzee/expozitii interesante? Si pentru seara stiti ceva cluburi?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

http://www.forumcluj.com/forum/
Weekend placut! :)

5 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Ce zici de Clubul Midi?hee hee...sau de CUBA LIBRE
Str. Potaisa nr. 6!big grin

| monicaclaudia a răspuns:

http://www.clujnapoca.ro/home/
te poate ajuta :) cluj e un oras care merita vizitat deoarece e un oras plin de cultura

| monicaclaudia a răspuns:

Deci cum a fost? ai vazuth ceva interesant? ce parere tiai facut

| kh1ss a răspuns:

Poti sa mergi la gradina botanica... sau la opera... sunt mai multe locuri frumoase... acum doar astea mi-au venit in mintewinking anyway... have fun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

bamboo (joi seara e mare chef), muzeul de istorie al transilvaniei, gradina botanica, fa o plimbare prin centru pina la catedrala ortodoxa care este vis-a vis de teatrul national si este o fantana arteziana frumoasa, du-te pe "cetatuie sa vezi panorama orasului-e super, biserica Sf. Mihail care este in centru, e fff frumoasa, statuia lui Matei Corvin, biserica Franciscana care este extraordinar de frumoasa, se afla in spatele postei iar in lateralul postei este BT iar la parter o cafenea-cofetarie si, mai poti intreaba la hotel la receptie.