| aceafata01 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva hoteluri bune in SUA sau experienta voastra cu avioanele, escalele, viza, etc?

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Cum intri in SUA pe dreapta este un hotel foarte bun.Recomand.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hoteluri bune in SUA? Pai tu realizezi cate mii de orase si sute de mii de hoteluri sunt in Sua. Iei booking ul la puricat, te uiti la reviews si la buget si iti alegi.

Avioanele, ca orice zbor intercontinental cu avioane mari, spațioase, mancare samd.
Escala o faci undeva intr-un aeroport mare din Europa. Eu am ales mereu zbor spre state cu AirFrance ca au AirbusA380 cel mai mare avion de pasageri

Viza o obtii de la ambasada la Bucuresti si ar trebui sa o iei relativ usor daca nu minti prin declaratii sau nu ai probleme cu legea.

| Gizăz a răspuns:

UNDE in SUA? Coasta de est, centru, midwest, coasta de vest? Ce orase?

| acerr a răspuns:

Google e cel mai bun
www.airbnb.&bedycasa

| aceafata01 explică (pentru Gizăz):

NYC,Boston

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUA e mare, specifică mai exact unde în SUA.