| AndreeaOcrainrty a întrebat:

Pot intra in hotelul in care sta prietena mea? (Este permis acest lucru?)

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar nu ai voie sa mergi in camera, daca ea nu este platita pentru doua persoane. Va puteti intalni in receptie sau in hol. Cu acordul receptionerului poti merge in camera ei daca sunteti amandoi majori, pentru scurta durata.

| cristi202 a răspuns:

Nu te opreste nimeni! Nu mergi la puscarie, unde nu sunt permise multe lucruri happy!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles... nu e permis sa stai peste noapte in camera de hotel daca nu e platita pentru 2 persoane

| mihai69 a răspuns:

Depinde de politica hotelului respectiv cu privire la invitații clienților.
Unora nu le pasă, alții te lasă cel mult în hol sau restaurant / bar.
Evident, vorbim despre o vizită „de zi". Ca să rămâi peste noapte, e deja altă poveste.

| GL757W a răspuns:

Da!