| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa folosesc laptopul in avion?

16 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu-i voie...

| Flav a răspuns:

Si daca stewardesa e comunista?big grin

cami
| cami a răspuns:

Aaaa, nu. Nici telefonul mobil, GPS`ul, Ipod`ul, mp3`ul si toate "aparaturile" astea.

| hândel a răspuns:

Eu il folosesc la fiecare zbor dupa decolare, iar inaintea aterizarii il inchid, firestehee hee Nu sunt singurul sa stii, vad mereu oameni care il tin deschis si's fac de lucru pe el. Deci ai voie sigur 100%.

| Barajag a răspuns:

Dupa ce a decolat avionul, pe mine m-a lasat stewardesa, deci il poti folosihappyam avut pile:-p

| jo a răspuns:

Intotdeauna mi-am deschis laptopul si nu am avut probleme. Totul e sa respecti indicatiile de la decolare si aterizare, cand toata aparatura trebuie inchisa.

| mikiscence a răspuns:

Da ce esti bin laden? poate fi o activitate sinucigasa...ca si tel mobile deschise...nu e o regula. dar nu e exclushappy

| dreamerlainen a răspuns:

In mod normal trebuie sa te lase dupa decolare si pana inainte de aterizare.
Eu am zburat si cu telefonul deschis happy

| beautykillls a răspuns:

Cu siguranta te lasa. nu exista sa iti interzica atata timp cat nu esti la decolare sau aterizare. am calatorit destul cu avionul si cu diferite companii si nu mi s-a interzis niciodata. si telefonul si i-podul l-am folosit in timpul zborului tot timpul. daca iti interzice, poti sa te certi cu ei.vai ce n-as da sa imi zica vreo stewardesa ca nu am voie sa ma leg de ea laughing sunt rea stiu devil

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Da. Atat timp cat nu ai conexiune de net de tip gprs poti sa il folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ursulika, sa stii ca ai avut pilelaughingpe mine nu m-au lasatsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. dupa ce decoleaza avionul, ceri permisiunea stewardesei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, te poti juca pe net,, Word Trade Center" numai sa nu vada pilotu ce joci laughing

| Ralux a răspuns:

Ce naspa ca nu te lasabig grin

| jackball a răspuns:

La decolare si aterizare nu i voie. In timpul zborului se poate folosi. Sa ascultati tewardesa.