| Tailor_Annie_1993 a întrebat:

Privind Check-in WizzAir:
Am completat datele de pe pasaport dar (bifanduse automat carte de identitate nationala) nu am bifat "pasaport". Biletul este printat deja. Voi intampina probleme la aeroport in conditiile in care eu prezint pasaportul cu datele corecte pe bilet, mai putin tipul actului?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu va fi nici o problema, atat timp cat datele personale corespund.

| Tailor_Annie_1993 explică (pentru Ioandelasal):

V-ati mai confruntat cu o astfel de situatie recent? Am reusit sa dau de cei de la callcenter dar imi dau raspunsuri ambigue: este decizia dumneavoastra daca lasati asa sau imi dati numarul X sa modific si reprintati biletul....problema mea e ca doamna pentru care l-am facut a plecat din oras si nu prera mai am cum sa i-l dau

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Tailor_Annie_1993):

Nu m-am confruntat cu asemenea situatie. Situatia se poate rezolva cum ti-au spus cei din compania aviatica.