| vladdd16 a întrebat:

Ce tara alegeti pentru o vacanta? Si pentru a trai?

Anglia

Australia

USA

25 răspunsuri:
| xLove a răspuns:

Angila! Mi se pare o tara fascinanta, cu o frumusete aparte! Acolo locuieste prietenul meu, si mi-ar placea sa fim impreuna mai des.
Fiecare cu opiniile sale.

O seara placuta!

| shippuden a răspuns:

Vacanta-Australia
Trai-Anglia

| Al3Cssa19 a răspuns:

Eu as alege USA..deoarece este o tara foarte frumoasa si merita vizitata toataaa.Crede-ma ai ce vedea acolo (exp. New York, Los Anges) si multe altele! FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Pentru vacanta USA, iar pentru a trai Anglia love struck

| gsghdfhsdfhds a răspuns:

Anglia e cea mai vizitata si mai frumoasa

| ZuzuPlik a răspuns:

USA

| ZuzuPlik a răspuns:

Australia e cea mai naspa. kanguri praf mizerie numai negrii bleah

| RainboyDash a răspuns:

De ce nu Romania?

| xLove a răspuns:

De fapt, astazi e 1 Decembrie. Chiar de 1 dec sa spun ca mi-ar placea sa locuiesc in alta tara... As fi chiar rea sa afirm astahee hee ROMANIA! Aici am crescut, am primit o educatie, am intalnit persoane deosebite si am invatat sa fiu cizelata si sa ma comport bine in societate. Cred ca aceste lucruri sunt mult mai importante decat un moft de a trai in alta tara pentru frumusetiile ei. Si Romania este o tara FOARTE frumoasa, insa de multe ori nu stim sa o apreciem la adevarata ei valoare pentru ca politica tarii noastre este o javra. Ne-a spulberat cele mai frumoase vise! Ei vor doar sa fure, si sa aiba cat mai mult pentru ei, nu se gandesc ca distrug atatea milioane de oameni. Toti ar trebui sa fim egali si sa nu facem discriminari. Numele acestui site ar trebui sa ne descrie poporul.,, Toti pentru Unul'' si Unul pentru Toti!

Peace! kiss

| CautNume a răspuns:

Vacanta:Anglia
Pentru a trai:Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta-Australia
Trai-Anglia

| FurtunaDiesel a răspuns:

USA si Franta sunt cele mai oribile tari in care sa traiesti. Am stat 14 luni in USA, si dupa jumatate de an deja se terminase visul american pentru mine. Este pentru cineva care iubeste aglomeratia, care accepta sa lucreze cu oameni prost pregatiti din punct de vedere profesional, oameni care au un nivel de inteligenta foarte scazut si cu care nu poti purea o discutie inteligenta, ei stiu doar filme, masini pe care le clasifica dupa culoare, putere, lungime si pret, si in Franta numai gay, curve si inganfati care consiera ca nemti fara ei ar fi 0 rolling on the floor Ha ha ce inteligenta laughing

Eu as trai numai in Romania. Si ca destinatie turistica fara drept de apel Rusia partea cu Moscova, sau cu un buget mai redus Saint Petersburg. Am fost de 2 ori in Moscova si m-as intoarce de cate ori as avea ocazia!

| DragosM8 a răspuns:

SUA

| vladdd16 explică (pentru xLove):

Eu sunt mandru ca sunt roman.Am pus intrebarea pentru ca mie imi place mult sa calatoresc

| rocket a răspuns:

Clar Anglia http://www.idealtour.ro/......xelles/261 ador accentul lor

| xXBoykaXx a răspuns:

Australia pentru. o vacanta!
Eu din Romania nu ma mut :X!

Răspuns utilizator avertizat
| AnimeஐKitty a răspuns:

USA pentru trai
Australia pentru vacanta

| Valisha18 a răspuns:

Pentru o vacanta, cred ca Australia, doar daca iti place vremea foarte calda so insectele si painjenii...
As merge in Australia deoareceeste diferita de tot ceea ce am vizitat pana acum. Ai avea ocazia sa cunosti oameni complet diferiti, si sa admiri un continent fascinant, cu o fauna si flora foarte bogata!
Iar pentru a trai, pai asta este o problema de pareri personale. Eu sincer, as alege SUA sau Anglia, deoarece pur si simplu nu sunt facuta sa traiesc in Australia, in pofida tuturor lucrurilor minunate de acolo...
Anglia este o tara mai " educata" si sigura, in timp ce SUA este adecvata personelor dornice de aventura si pericol...
Cam atata am avut de spus, sper sa te fi ajutat in ceea ce cauti!

| Radu_Iulian_Dochita_1972 a răspuns:

England!

| rafaell a răspuns:

USA

| Mareacluj a răspuns:

Pentru a trai, nu as da tara mea pe nici o alta, pentru vacanta, depinde de anotimp. De exemplu, urmatoarea mea vacanta (in aprilie, ca acum de sarbatori voi merge la parintii mei), va fi Japonia, perioada ciresilor in floare. Pentru vara, ma mai gandesc...

| passyon22 a răspuns:

Parerea mea Anglia, mult mai aproape

| Quasimodo a răspuns:

Regatul Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord! (Anglia si Scotia)