| deejay_3315 a întrebat:

Ce parere aveti despre Anglia ca tara...sau mai bine zis Londra? vreau pareri mai detaliate nu doar ca " o tara frumoasa, un oras frumos " de ex : despre politica, obiceiuri, trai etc... FUNDA

4 răspunsuri:
| MeScorpion a răspuns:

E inorat si ploua aproape tot timpul restul gasesti pe google.

| Fantasy a răspuns:

Verisoara mea s-a mutat pe la inceputul anului acolo.i place ff mult spune ca toate sunt ieftine si hainele sunt super si mult mai ieftine decat aici si are alocatia 4 milioane jumatate...si scolile sunt f mari si momentan au apartament dar isi vor lua o casa deci e mult mai ieftin acolo.si parcurile sunt imense si o putut sa se joace cu cateva animale salbatice ca este un parc pentru asa ceva

Răspuns utilizator avertizat