| LucaTeofil a întrebat:

cine poate sa imi dea detalii in subiectul romania o tara turistica
Adica ce ar fi demn de vizitat
si informatii despre acele locuri
Funda

2 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Salut, Luca!
Poti scrie atat despre Marea Neagra cat si de Valea Prahovei (Bran cu castelul lui Dracula), zona Maramuresului, Lunca Dunarii, bisericile din Moldova, Valea Oltului, Transilvania. Da-i un search pe Google cu cuvintele astea cheie. Sper ca este ceea ce-ti trebuie. Bafta!

| Silv3r a răspuns:

Http://www.facebook.com/273.ro?sk=wall
Click pe linkul. asta si o sa gasesti orice loc de vizitat din Romania.