| PpCuId a întrebat:

Salllut! In ce oras din SUA ati alege sa va petreceti vacanta de vara?, si de ce ati alege acest oras.Multumesc pentru raspuns din timp.

Răspuns Câştigător
| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

NEW YORK, clar. E un oraş superb, populat, plin de oameni surprinzători şi talentaţi.

7 răspunsuri:
| ChEnZ26 a răspuns:

Eu as alege New York sau Los Angeles fiindca acolo vezi vedete big grin

| Danielanicole a răspuns:

Los Angeles, pt.ca este foarte cald vara, fiind in California

| DenisIonut01 a răspuns:

California,Nu prea departe de apa big grin.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Miami, L.A, New York City.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Los angeles, diversitate

| zeghe88 a răspuns:

New York as alege

| PpCuId explică:

M-ar interesa statele ceva mai putin populate, merg prin programul Work&Travel.