| cdl42002 a întrebat:

Salut.A fost cineva la Natura Parc ( aproape de Brașov ), dacă da îmi explicați putin cum sta treaba cu prețurile la piscina si toate alea?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pentru mai multe informații sună la ei și îți vor spune: 0786 990 744

| ChristianKalman a răspuns:

Îmi vine în minte o replică amuzantă: se numește țeapă, n-ai mai luat? laughing))
Am fost de curând, locul pare neîngrijit, ca după furtună, overall a meritat să pierd o zi acolo (pescuit, SUP, piscină, etc.).
Piscina 20 lei adult în timpul săptămânii, 30 de lei weekend. 15 lei copiii până în 1, 4m și copiii sub trei ani au gratuitate.