| stefan0309 a întrebat:

Salut! Are cineva idee cum poti ajunge din Craiova la Ranca (jud. Gorj) cu un microbuz sau tren? Si daca da, ce rute sunt si daca puteti sa imi dati niste link-uri. MULTUMESC ANTICIPAT!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La Rânca nu este gară. Asta e clar

| ionutmihai21 a răspuns:

Salut, mergi cu trenul până n Târgu Jiu, iar de acolo iei microbuz spre Rânca. Sunt din zona, știu

| stefan0309 explică (pentru ionutmihai21):

Salut! As fi interesat de programul microbuzelor (dus-intors) in perioada 29.12. 2022 - 03.01. 2023 (plec pe 29 si ma intorc pe 03) trebuie sa petrec revelionul la Ranca si nu am masina.

| stefan0309 explică (pentru ionutmihai21):

As fi interesat de programul microbuzelor (dus-intors) in perioada 29.12. 2022 - 03.01. 2023 (plec pe 29 si ma intorc pe 03) trebuie sa petrec revelionul la Ranca si nu am masina.

| Vântulalb a răspuns (pentru stefan0309):

Suna la autogara din Tg. Jiu. Nici un user nu stie daca nu lucreaza acolo.