| Vladasuper a întrebat:

Salut as vrea sa ma duc la mare si va rog sa imi dati siteuri cu hoteluri de 4 * in Bulgaria dar sa fie la preturi mici nu chiar mari perioada de la 15 august pina la 22 adica 7 nopti! Va rog imi trebuie urgent!

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

August,din pacate, este luna cu cele mai mari preturi! Cauta o agentie seioasa din orasul tau si cere-i sa-ti caute un LAST MINUTES:au preturi mai mici.Mai poti cauta pe GOOGLE tastand last+minutes+Bulgaria si acolo vesi ce hoteluri, de cate stele, impresii.Eu te sfatuiesc sa alegi hoteluri de 3 stele, ca nu este mare diferenta intre 3* si 4*.Si crede-ma, am fost de 2 ori la 4* si de 6 ori la 3*.si a fost mult mai bine!
Daca imi spui bugetul in euro,cate persoane(adult, si varsta copil)iti pot da si alte sfaturi!
Mai aproape de granita este ALBENA:am stat la DOBROTITSA, COM.
SUNNY BEACH, este foarte departe, galagie multa.

6 răspunsuri:
| Inger0Cazut a răspuns:

La ce statiune?

| Vladasuper explică (pentru Inger0Cazut):

Cum sa fie oriunde numai principalu hotelu sa fie linga mare sa fie masa totul inclusiv camera pentru copil si un matur si cam gata

| Sebastian98 a răspuns:

Gasesti greu cu preturi mici asa ca nu stiu.

| milawe4ka a răspuns:

Deci in regiunea sunny beach hotelul Astoria 4* este ft bine este in centru

Răspuns utilizator avertizat
| pietrean a răspuns:

Pana la urma ai fost in concediu?
Daca da, as fi curioasa unde ai fost si la ce hotel? Plec pe 16 septembrie ai Nisipuri la Hotel Kaliakra Palace 4* cu UAI, fara sezlong si umbrela plaja, last minutes, 8 nopti, 2 persoane cu 300 euro, transport personal.
Multumesc de aprecieri(funda), mai ales daca ti-am fost de folos!