| F0r3sT a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa plec din tara cu o ruda cu avionu fara nici un parinte, ce documente mi-ar trebui? astept raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

O procura care sa ateste faptul ca parintii tai incredinteaza rudei tale drepturile de a calatori cu tine. Apoi, bineinteles, pasaportul.

4 răspunsuri:
| F0r3sT explică (pentru FeliciaCorinaA):

In Spania trebuie pasaport?happy

| F0r3sT explică:

In Spania trebuie pasaport?

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru F0r3sT):

Mie mi-a trebuit atunci cand am mers in Italia dar asta a fost acum o gramada de ani. Trebuie sa calatoresti cu documentul cu care iti cumperi biletul de avion, in cazul asta, si buletinul. happy Scuze daca te-am indus in eroare.

| andreeagicu a răspuns (pentru F0r3sT):

Fie pasaport, fie un act de identitate temporar in cazul in care nu ai 14 ani. Dar procura trebuie sa o ai neaparat.