| buzzyMV a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cam care ar fi preturile de inchiriere a unui snowboard+clapari+ochelari si ce ar mai fi nevoie, si unde. Si daca ati putea sa imi recomandati o locatie unde sa nu fie exagerat de scumpa urcarea cu teleschiul, dar sa merite totusi si partia. Multam! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din sb si am fost la paltinish unde am inchiriat placa cu legaturi si buti cu 40 lei iar teleschiul a fost 70 pe toata ziua dar mai aveam si optinunea cu 15 urcari care era mai ieftina
Sper ca te-am ajutat

| buzzyMV explică (pentru anonim_4396):

Si partia cum e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru buzzyMV):

Este in regula numai sa nu stai pana incepe sa inghete