| anonim_4396 a întrebat:

Salut bucuresteni!
Care cunoasteti bine transportul in comun de la voi, va rog sa-mi spuneti si mie cum se ajunge usor la Palatul Mogosoaia.
Din ce gasesc eu pe Google maps (chiar combinatii tren-autobuz), ori am de asteptat mult urmatorul autobuz, ori am mult de mers pe jos.
Multumesc.

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Taxiul

| Iote a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca platesti tu dus-intors, poate ca accept varianta.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sincer, efectiv as face o manareala, luat metroul pana la capat in Straulesti si de acolo, taxi-ul, care o sa te coste foarte putin, fiind cativa km

| Iote a răspuns (pentru Zuzu1991):

E o varianta. Multumesc.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Iote):

Cu placere

| Iote a răspuns:

Tu ai facut propunerea asta. Taxiul nu e transport in comun. Sau poate nu stii sa citesti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Iote):

Eu am facut propunerea corect, dar nu ma asteptam sa mi dai asa un raspuns sa plătesc eulaughing

| Iote a răspuns:

Ai dat cumva un raspuns util? Nu! Asa ca...

| dinaprilie a răspuns (pentru Iote):

Ai face bine sa ai varsta sub 14 ani si sa nu intelegi faptul ca rezolvarea unei probleme poate sa fie formata dim cateva raspunsuri pentru ca altfe va mai trebui sa studiezi.

| goguPatent a răspuns:

Https://appassets.mvtdev.com/map/135/l/2960/3455703.pdf

sau Uber, 25 lei din Piata Victoriei

| Iote a răspuns (pentru goguPatent):

Asta e oferta ta de uberist?

| goguPatent a răspuns (pentru Iote):

Ti-am dat un raspuns valid cu doua variante sa alegi ce ti se potriveste.