| RalucaSuciu a întrebat:

Cine stie daca exista autobuz cu plecare din Sibiu la Ocna Sibiului? Daca este...as dori sa stiu la ce ora. Multumesc! Ofer funda pentru un raspuns clar si corect! happy

Răspuns Câştigător
| miamia1 a răspuns:

Http://www.autogari.ro/Transport/Sibiu-Ocna_Sibiului/520-533.aspx
Costa 7.2 lei (probabil) si vezi in link la ce ora sunt plecarile si cat dureaza drumul:).
Ai grija sa nu te incurci acolo. ca unele merg numai sambata, altele in restul saptamanii in afara de sambata. Sper sa te ajute:*

1 răspuns:
| Hidra04 a răspuns:

Nu sunt sigur daca este autobuz, dar tren stiu sigur ca exista. cauta pe infofer.ro pentru program