| sunshine19680925 a întrebat:

Este cineva care a zburat de curand cu WizzAir, iar in campul "Numarul documentul de identitate" a trecut doar numarul CI, nu si seria? Din cate am mai citit pe forumuri trebuia pusa atat seria cat si numarul, desi acolo scrie doar numarul... Se poate sa am probleme la aeroport din cauza asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Nu cred, dacă stau să mă gândesc, nici eu nu aș fi trecut seria dacă ei au cerut doar numărul. happy Sună mâine la ei și întreabă. happy

1 răspuns:
| wpetterssone a răspuns:

Am călătorit cu WizzAir, dar nu știu cum se rezervă loc în România.