| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, legat de Chisinau, stiti cumva cat e o cazare pe noapte la un hotel(aproximativ) deoarece pe net scrie 150 de lei, dar prietenii de acolo imi spun ca pe noapte e undeva la 100 de lei de ai lor adica vreo 25 lei de-ai nostri! Funda cine imi poate explica

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa intri pe booking sa arunci un ochi?

| AndreiMihaiLNM explică (pentru suntserios):

Pe booking sunt 150 de lei de ai nostri, prietenii din Chisinau baga mana in foc ca daca mergi acolo e mult mai ieftin

| Laura927 a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Mai iefitin ca pe net nu este. poate e vreun hotel acolo si nu este online poate de aia o fi mai ieftin

| Laura927 a răspuns:

Pai pe TRIVAGO faci rezervatie si gasesti tot ce vrei tu ...plus ca in multe hoteluri pe trivago accepta rezervatia fara carte de credit si avans