| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, maine ma duc la Busteni si voiam sa stiu daca exista magazine de muzica prin oras. Imi puteti da o adresa daca exista va rog?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu care credeam ca mergi la Busteni pentru aer curat si drumetie. Nu vei gasi asa ceva acolo. Ti-o spun sigur, merg in Busteni de 4-5 ori pe ani dar pentru drumetie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fane Patraulea?

| Zuzu1991 a răspuns:

Defineste magazin de muzica?
aparatura muzicala?

sa nu imi spui ca vrei sa cumperi muzica, ca au iesit toate magazinele din afacere acum 15 ani si acum totul e stream sau offline din stream

| NakedWarrior a răspuns:

Nu exista magazine de muzica in Iasi si vrei sa gasesti in Bustenilaughing)). In Romania nu exista asa ceva, aici se pirateaza tot.