| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Puteti recomanda o terasa faina,cool in Cluj?
Una la care merge lumea,sa fie populara.
Si sa mearga muzica puțin mai tare,gen disco/clubbing.
Si da,stiu ca nu prea e tineret acum in Cluj ca e vacanta, dar totuși...
Va rog raspunsuri urgente, am nevoie pentru seara asta happy
Mersi in avans.

15 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca e muzica tare nu poti sta linistit la terasa si nici nu te auzi cu ceilalti.

| maphiotul a răspuns (pentru dullcat):

Fix asta vreaulaughing

| maphiotul a răspuns (pentru dullcat):

Am glumithappy
Nu tare, am scris puțin mai tare..adica nu in surdina si muzica de aia de te ia somnu'
Acum pornesc, ma intalnesc cu cineva si o sa vad ce gasesc

| dullcat a răspuns (pentru maphiotul):

No, bine.Have fun. laughing

| maphiotul a răspuns (pentru dullcat):

Tnx.
Sper sa iasă ceva fain, nu vreau sa merg ca sa stau linistit la terasă.
Vreau actiunelaughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Form (asta e cea mai populara alegere), Euphoria Biergarten, Livada.

| maphiotul a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Si Form imi arata ca e inchisasad

| maphiotul a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Dintre euphoria si livada sti in care e si muzica?
Dar sa se auda, nu ca la inmormantarelaughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru maphiotul):

Cum iti arata ca e inchisa? Pe google e apare deschisa pana la 1-2 noaptea.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru maphiotul):

La euphoria.

| maphiotul a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pai iti arata ca e deschis pentru ca sunt 2 locatii Form.
Una dintre ele se deschide doar maine la ora 22.00

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru maphiotul):

Form cafe

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Si sa mearga muzica puțin mai tare, gen colorati.
Terasele care se respecta au muzica in surdina. Ce vrei tu cauta prin Noua.

| maphiotul a răspuns (pentru MiraMiraMira987654321):

Ok,dar exclus manele?

| maphiotul a răspuns (pentru MiraMiraMira987654321):

Hm...raspuns gresit.
NOA doar in weekend e deschis, am verificat acum