| konon a întrebat:

Întrebarea mea ar fi următoarea: As putea ajunge din Olanda in Ro fără sa intru in Germania? Și dacă da, câți km ocolesc? Am permisul suspendat pe Germania. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Da, mergi prin Olanda - Belgia - Franta - Elvetia - Austria - Ungaria - Romania

Sau Olanda - Belgia - Franta - Italia - Slovenia - Ungaria - Romania

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai suspendat si google maps? sau?

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai permisul suspendat în Germania, atunci e suspendat oriunde. Deci da, poți. Cu avionul.

| konon explică (pentru mihai69):

E doar pe teritoriul Germaniei. Am un d tăiat pe permis

| oz_1736 a răspuns:

Ai aplicatia,, harti". Aia spune tot

| konon explică (pentru suntserios):

Voiam sa văd dacă a mers cineva o ruta de genul.

| danbnz a răspuns:

Poti.
Fa-ti o ruta pe google maps.

| Nemessys a răspuns:

Bineinteles ca poti ajunge deoarece sunt rute ocolitoare.
Olanda-Belgia-Luxemburg-Franta-Elvetia-Austria-Ungaria-Romania.

| anonimg a răspuns:

Cunosc si eu pe cineva care s-a certat cu politia din Germania, si 5 ani de zile nu mai are voie sa conduca in tara respectiva.

Intri pe google maps: https://www.google.ro/maps/@48.9772675,10.642089,6z?hl=ro
Iti pui traseul Olanda -Romania, si apoi cu mouse-ul tragi de traseu si il scoti de pe teritoriul germaniei.