| VentAccount a întrebat:

Salut TPU! Pe 11 decembrie am mers de la Slobozia pana la Bucuresti sa vizitez muzeul militar, dar curtea interioara era inchisa, îmi poate spune cineva cand se va deschide?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vizitele la muzeu se fac cu programare telefonica inainte nu te vor primii asa te duci cand ai tu chef, gasesti informatii pe google caută le, au acolo numar de telefon si adresa de email unde te poti programa.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bubico2022):

Cauta pe google inainte sa maninci ****

| AndreeaMiauDeeaMiau a răspuns:

Încearcă să cauți pe internet!
La ei pe site!

| VentAccount explică (pentru AndreeaMiauDeeaMiau):

Am încercat sa si sun, tot, si email, nimeni nu raspunde

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru VentAccount):

Astazi este Craciunul nu i ti vor raspunde, incearca maine sau după anul nou pe 3 ianuarie.