| Tinau_Robert_2002 a întrebat:

urmează sa plec in Germania pentru 3 luni si as vrea sa știu ce cartela se folosește ca sa am internet îndeajuns pentru fiecare lună

5 răspunsuri:
| martoriiluiiehova a răspuns:

Cartela Orange cu opțiunea de 10euro... Merge 3 luni in afara Romaniei in Roaming. Eu cand am fost in Germania mi-a mers ca in Romania.

| kb9 a răspuns:

Bro, toate companiile de furnizare servicii mobile de internet o sa iti ofere pentru un pret 10-15eur/luna roaming(o sa poti sa folosesti o anumita cantitate de date pe teritoriul U.E.)

| Tinau_Robert_2002 explică (pentru kb9):

Dar cartelele din Germania? :/

| kb9 a răspuns (pentru Tinau_Robert_2002):

Orange si Vodafone au sedii si in Germania sau daca nu, ai telekom