| roxy99roxana a întrebat:

Salut vara asta as vrea sa merg in Brasov asa ca vreau parerea celor care au mai fost acolo sa-mi spuneti ceati vizitatat ce v-a placut si mai ales ce nu v-a placut. DAUFUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihamika99 a răspuns:

Uite ce mi-a placut mie in Brasov
Turnul alb si turnul negru, Poarta Schei, Biserica Sfantul Bartolomeu, Prima scoala romaneasca, Casa Sfatului, Strada sforii
Pestera Cetatii Rasnov- e aproape de cetate. Trebuie mers si pe jos dar nu mult. E frumos. Era si o tiroliana mica
acolo.A fost frumos as mai merge o data

2 răspunsuri:
| youthx a răspuns:

Buna! Din fericire locuiesc in Brasov si iti pot spun ca Brasovul este unul dintre cele mai frumoase orase.Deci poti vizita cetatea Brasov, centrul orasului, Poarta Schei, Tampa...etc.Tot ce iti pot spune e ca merita vizitat orasul.happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poiana, postavarul, tampa