| nimenisinimik a întrebat:

Vreau sa stiu cat ar costa un bilet de tren inteRegio de la Miercurea Ciuc-Brasov(100 km) si cu reducere de elev.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu exista curse CFR pe traseul indicat. Incearca la operatorii feroviari privati sau la transportul rutier (autobuz, microbuz).

| suntserios a răspuns (pentru dannyel86):

Ee rahat nu exista, exista chiar vreo 6 trenuri pe zi, da ce ne mai place unora sa vorbim doar de dragul de a deschide gura.

e in jur de 25 ron un bilet cu reducere.

| dannyel86 a răspuns (pentru suntserios):

Nu trebuie sa fii atat de caustic. Am reverificat sursa si, intr-adevar, apar curse CFR. Doar ca la prima cautare rezultatul a fost zero. Ori o eroare de server, ori de alta natura.
Ma bucur ca l-ai putut lamuri!
Nu te mai burica, ca nu-ti sta bine deloc!