| ClaudiuDovletiu a întrebat:

Am și eu o întrebare. știu că sună puțin aiurea, dar dacă am închiriat o cameră single și am setat (pe site) pentru o singură persoană, pot să mai stau cu cineva în cameră? Și dacă în cameră există doar un pat pentru o persoană este la fel? Help please! Mulțumesc anticipat! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Eh, ca stau aia sa te verifice cati bagi tu intr-o camera. Ii intereseaza plata. E mai greu cu dormitul ca aveti un pat laughing

4 răspunsuri:
| SkyConcepts a răspuns:

Nu prea are sens ce spui laughing E logic sa nu aiba voie 2 persoane intr o camera de hotel, daca a fost inchiriata pentru una singura.

| ClaudiuDovletiu explică (pentru SkyConcepts):

Întrebam ca și idee. camera închiriată e la o vilă și mna. Gen să mai vină un prieten și să rămână peste noapte, nu toată perioada.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca incapeti doua persoane intr-un singur pat... big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ajungi la locatie, platesti pentru o camera dubla si stati doi