| AnnePlatt a întrebat:

Sambata urmeaza sa merg intr-o exucursie la Oradea si sunt curiosa "cine a mai fost" ce parere au despre acest oras... Vreau cat mai multe raspunsuri
Funda cel mai bun raspuns:*

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu n-am mai fost in Oradea de Luni 24 Oct. Sunt din apropiere de Oradea. Este un oras frumos cu un centru in stil vechi si cu multe locuri de importanta culturala. Pentru a te familiariza: http://ro.wikipedia.org/wiki/Oradea. Deasemenea scriind Oradea pe net poti gasi o gramada de poze.