| anonim_4396 a întrebat:

Se poate ajunge din Arad in Brad [sau alt judet hunedorean] cu autobuzul prin ruta directa, dus-intors in aceeasi zi?

2 răspunsuri:
| nomoretears1111 a răspuns:

Asta cu judetul hunedorean este foarte tare! laughing))))))))

| KSD a răspuns:

Judet Hunedorean? Tu traieste la tine in Romania? laughing In fine. da in fiecare zi este Autobuz BRAD-ARAD-TIMISOARA si invers. nu stiu sa-ti zic la ce ora ii din Arad si nici invers, dar este, pentru ca circul cu el des!