| katala a întrebat:

Se poate trece Dunarea la Ostrov?
Cu ceva timp in urma exista un bac (feribot) intre Calarasi si Ostrov si se putea traversa Dunarea spre si dinspre Dobrogea. Acum mai exista ceva acolo? Cine stie? Vreau sa fac Valea Dunarii in concediu si sa ajung la mare. Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mai sunt in functiune cateva bacuritongueerla(unde lucreaza tati)Cardinal si Plaiul viilor.deci da, sunt in functiune si vor mai fi! eu sunt din Ostrov, practic de langa dunare deci logic ca stiu asta! fundita pentru ajutor?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trecut cu bacul acolo exact in urma cu un an. S-o fi schimbat intre timp treaba...nu stiu.
___________________
http://sp2.ro/3178c3

| onesdan52 a răspuns:

Da

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Da inca mai sunt in functiune cateva bacuritongueerla(unde lucreaza tati)Cardinal si Plaiul viilor.deci da, sunt in functiune si vor mai fi! eu sunt din Ostrov, practic de langa dunare deci logic ca stiu asta! fundita pentru ajutor?